Rënia e avionit u bë e ditur rreth orës 12:30, kur është marrë informacion se në zonën e Vermoshit, ka rënë nga lart një avion.

Autoritetet shqiptare thonë se avioni është rrëzuar në kufirin ndarës ndërmjet Shqipërisë dhe Malit të Zi por vendi mbetet i papërcaktuar.

Gjithsesi për në vendngjarje janë nisur shërbimet nga policisë Shkodër dhe Komisariati i Policisë Malësi e Madhe, së bashku me Policinë Kufitare për verifikimin e rastit.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *