May 8, 2021
  • 1:40 pm Të ardhura nga krimi, sekuestrohen 9 apartamente dhe dy dyqane të dy vëllezërve
  • 1:38 pm Horoskopi ditor, e premte 8 mars 2019 nga Paolo Fox
  • 12:14 pm Procesi “Tahiri”, avokati: Të pushohet çështja, nuk ka prova
  • 12:12 pm Tabaku del me shifra pesimiste: 28 mijë nxënës më pak se një vit më parë, 1 në 3 të rinj i papunë
  • 12:07 pm Lideri i opozitës, Lulzim Basha: Ky sistem do të shembet!

TIRANË, NOA.AL – Një operacion i policisë së Tiranës i koduar “Vllazëria”, në bashkëpunim me Seksioni i Pastrimit të Parave dhe Prokurorinë e Tiranës, ka sekuestruar apartamente dyqane e garazh. Mësohet se gjatë së sotme janë sekuestruar nëntë apartamente, dy dyqane dhe një garazh, pasuri këto të dyshuara të përfituara nga të ardhura të rrjedhura […]

READ MORE

Vetëm pak ditë pasi zyrtarisht ish-Ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri u mor si i pandehur, këtë të enjte, bashkë me avokatin e tij ai është paraqitur në Gjykatën e Krimeve të Rënda. Avokati i tij, Maks Haxhia, në një deklaratë për mediat, sapo të dy lanë ambientet e gjykatës, është shprehur se do të kërkohet […]

READ MORE