May 8, 2021
  • 1:40 pm Të ardhura nga krimi, sekuestrohen 9 apartamente dhe dy dyqane të dy vëllezërve
  • 1:38 pm Horoskopi ditor, e premte 8 mars 2019 nga Paolo Fox
  • 12:14 pm Procesi “Tahiri”, avokati: Të pushohet çështja, nuk ka prova
  • 12:12 pm Tabaku del me shifra pesimiste: 28 mijë nxënës më pak se një vit më parë, 1 në 3 të rinj i papunë
  • 12:07 pm Lideri i opozitës, Lulzim Basha: Ky sistem do të shembet!

Opozita e bashkuar e djathtë dhe majtë shqiptare ka deklaruar vendosmërinë për të mos u tërhequr nga rruga e saj për të rrëzuar kryeministrin Edi Rama. Këtë e bëri të ditur kreu i saj Lulzim Basha pas një takimi 90 minutësh me Drejtorin e Përgjithshëm për Politikat Evropiane të Fqinjësisë dhe Negocimet e Zgjerimit, Kristian […]

READ MORE