May 8, 2021
  • 1:40 pm Të ardhura nga krimi, sekuestrohen 9 apartamente dhe dy dyqane të dy vëllezërve
  • 1:38 pm Horoskopi ditor, e premte 8 mars 2019 nga Paolo Fox
  • 12:14 pm Procesi “Tahiri”, avokati: Të pushohet çështja, nuk ka prova
  • 12:12 pm Tabaku del me shifra pesimiste: 28 mijë nxënës më pak se një vit më parë, 1 në 3 të rinj i papunë
  • 12:07 pm Lideri i opozitës, Lulzim Basha: Ky sistem do të shembet!

Komuniteti ndërkombëtar edhe më tej i ka bërë thirrje politikës shqiptare që të kalojë në mënyrë urgjente pasigurisë. Drejtori i Përgjithshëm për Politikat Evropiane të Fqinjësisë dhe Negocimet e Zgjerimit, Kristian Danielsson, pas takimeve sot në Tiranë me qeverinë dhe opozitën tha se me mesazhet e tij ka qenë shumë i qartë. “Me opozitën kam […]

READ MORE